• Piknik Rodzinny

• Nie dajmy wojnie spowszednieć!

WOJNA. Do tej pory, gdy słyszeliśmy to słowo, lokowaliśmy je w dawnej historii, opowieściach naszych dziadków. Nagle… zapukało do naszych drzwi, jest tak blisko nas. Staliśmy się największym wsparciem dla ludzi objętych terrorem. Dzięki Państwa dobrym sercom, niesamowicie zdajemy egzamin. Mimo szoku i lęku przekuliśmy te emocje w działanie.

Mieliśmy chwilę oddechu, która trwała przez okres wakacyjny, ale nie możemy zapominać, że ten koszmar trwa dalej. Ludzie, dzieci na Ukrainie w dalszym ciągu potrzebują naszej pomocy. Czas na podjęcie kolejnych kroków, czas na następną inicjatywę.

Do tej pory zrealizowaliśmy 3 zbiórki, z których fundusze trafiły do potrzebujących sąsiadów z Ukrainy. Była to zbiórka UNICEF, Wielkanocny kiermasz oraz sprzedaż baby ziemniaczanej i barszczu ukraińskiego. Spieszymy do Państwa z kolejną, bardzo przyjemną akcją, w szczytnym celu! A mianowicie, 13 września o godzinie 15:30 odbędzie się nasz tradycyjny Piknik Rodzinny, na którym oprócz świetnej zabawy będzie można napełnić swoje żołądki potrawami naszej szefowej kuchni - Pani Basi oraz ciastami przygotowanymi przez Rodziców. Zebrane pieniądze za wszystkie pyszności zostaną przekazane dla Centrum Opieki nad Sierotami przy Lwowskiej Diecezji greko-katolickiej Cerkwii.

Wspieramy dalej!
Liczymy na Państwa zaangażowanie i obecność!
 Do zobaczenia w ogrodzie przedszkolnym.